Products

80103011 Metelliana
Metelliana Metelliana tomatoes Metelliana Metelliana tomatoes
shredded without skin 690 g
11,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-31
8002225644016 8002225644016 Metelliana
Metelliana Metellaana Chickpeas Metelliana Metellaana Chickpeas
in brine 400 g
13,80zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
8
Metelliana Metellaana Chickpeas
5 5
5 4 Metelliana Metellaana Chickpeas
expiry date 2028-05-31
8002225641862 8002225641862 Metelliana
Metelliana Metelliana A mixture Metelliana Metelliana A mixture
of 4 varieties of beans in brine 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
8
Metelliana Metelliana A mixture
5 5
5 2 Metelliana Metelliana A mixture
expiry date 2028-07-31
8002225642043 8002225642043 Metelliana
Metelliana Metelliana Kidney Metelliana Metelliana Kidney
Beans red 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-06-30
8002225641015 8002225641015 Metelliana
Metelliana Metelliana Canellini Metelliana Metelliana Canellini
white beans 400 g
13,38zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
12
Metelliana Metelliana Canellini
5 5
5 2 Metelliana Metelliana Canellini
expiry date 2028-07-31
8002225631016 8002225631016 Metelliana
Metelliana Metelliana peeled Metelliana Metelliana peeled
tomatoes, cubes 400 g
15,35zł/kg

price: 6,14 zł

PLN
1
5
Metelliana Metelliana peeled
5 5
5 1 Metelliana Metelliana peeled
expiry date 2028-02-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5